Zombie Tractor

Zombie Tractor to nasza kolejna propozycja na gry traktory, która przeniesie was w mroczny świat umarlaków.  W tej grze traktory online macie za zadanie przejść 12 dostępnych plansz, zbierając w nich jak najwięcej punktów by zająć wysokie miejsce na liście graczy. Ta gra traktory polega więc po prostu na jeździe wzdłuż planszy, rozjeżdżaniu zombie, za które są punkty i unikaniu przeszkód by nie zniszczyć traktora, bo jeśli go zniszczycie będziecie musieć daną planszę rozpoczynać od początku bądź od checkpointa, który znajduje się mniej więcej w połowie trasy.

Każdy kto lubi gry traktory powinien docenić naszą dzisiejszą propozycję. Zombie Tractor to naprawdę świetna gra traktory, która znakomicie was zrelaksuje a także pozwoli wam na wyzbycie się stresu. Przy tej grze traktory online na pewno nudzić się nie będziecie – Zombie Tractor jest naprawdę wciągająca i te 12 dostępnych plansz będzie wam mało. Na szczęście na naszym portalu znajdziecie jeszcze wiele innych gier traktory online, które są również wspaniałe i godne polecenia. Zapraszam więc was serdecznie do zabawy.


Zombie Tractor to świetna gra traktory o mrocznej, ale miłej dla oka grafice. W grze Zombie Tractor przenosicie się do świata zombie, gdzie za zadanie macie przejść 12 plansz. W każdej z plansz w grze Zombie Tractor musicie dotrzeć do końca trasy nie uszkadzając przy tym traktora, a więc uważajcie na przeszkody, przepaści, itp. Po drodze macie rozjeżdżać zombie, bo za nie w grze Zombie Tractor dostajecie punkty, a punkty przydadzą wam się, jeśli chcecie znaleźć się wysoko na liście graczy.

Ta gra traktory jest bardzo prosta, choć w półmroku nie każdemu dobrze się pojedzie. Sterowanie w grze Zombie Tractor odbywa się klasycznie za pomocą strzałek – strzałka w górę ruch do przodu, strzałka w tył ruch do tyłu, strzałki lewo-prawo oscylowanie torem lotu traktora. Jeśli chcecie zahamować to klikacie spację. Proste?

Myślę, że tak w końcu wszystkie gry traktory są bardzo łatwe i przyjemne – nawet takie mroczne jak nasza dzisiejsza propozycja Zombie Tractor. Zapraszam serdecznie do zabawy wszystkich – i chłopców i dziewczęta. Gry traktory są naprawdę bardzo fajne i każdy może się przy nich świetnie bawić. Nie ważne ile masz lat i jakiej jesteś płci.

Aaa prawie zapomniałam – jakie opcje ma ta gra traktory? Już wam mówię.

W lewym dolnym rogu ekranu tej gry traktory od lewej znajdziecie: wyjście do menu, pauzę oraz restart planszy. U dołu tej gry traktory na samym środku macie trasę, czyli ile jeszcze musicie przejechać, a w prawym rogu tej gry traktory znajdziecie prędkościomierz. W lewym górnym rogu tej gry traktory macie wyłączniki muzyki i dźwięku, a prawy róg pokazuje wam ilość zdobytych w grze Zombie Tractor punktów, które pozwolą wam być wysoko na liście graczy, a także za nie możecie kupić dodatki do traktora –  przy mapce klikając SHOP.

No to teraz już wiecie wszystko na temat tej gry traktory. Mam nadzieję, że będziecie się z nami znakomicie bawić i polecicie grę Zombie Tractor swoim znajomym. Powodzenia!!!

Podziel się z innymi

 • Facebook
 • Twitter
 • Delicious
 • Digg
 • StumbleUpon
 • Add to favorites
 • Email
 • RSS
 • Gadu-Gadu
 • Wykop
 • Yahoo! Bookmarks
 • Reddit