Tutu Tractor

Tutu Tractor to fajna gra traktory dla małych i dużych fanów jazdy traktorem. W grze Tutu Tractor macie do przejścia kilkanaście fajnych plansz. W każdej z plansz za zadanie macie przewieźć określoną ilość towarów, jeśli wam się to uda to przechodzicie do kolejnej planszy, a jeśli misja się nie powiedzie to niestety wasza gra traktory dobiega końca. Za każdą misję, którą uda wam się przejść dostajecie pieniądze, dzięki którym możecie w sklepie (SHOP) zakupić nowe elementy do swojego traktora.

Grajcie i bawcie się świetnie z grą Tutu Tractor. Jestem pewna, że nie będziecie się tutaj nudzić, bo do przejścia macie całe mnóstwo plansz, w których czeka na was wiele wspaniałej zabawy, emocji, itp. Grając w grę Tutu Tractor możecie się zrelaksować i oderwać od szarej rzeczywistości. Gry traktory są znakomitymi zabijaczami czasu, więc nie marnujcie ani chwili dłużej na nudę tylko klikajcie i bawcie się razem z nami – wspaniała zabawa gwarantowana.


Każdy kto lubi gry traktory będzie się niewątpliwie znakomicie bawić grając w Tutu Tractor. Tutu Tractor jest grą traktory, w której macie za zadanie przejeżdżać plansze dowożąc określoną ilość towarów na przyczepce traktora. W grze dostępne są różne plansze, a w obrębie każdej z plansz jest kilka misji do przejścia, a więc na pewno nudzić się nie będziecie.

Gry traktory są grami bardzo wciągającymi i przeznaczonymi nie tylko dla chłopców, ale również i dla dziewczyn. Tutu Tractor mimo, iż jest starą grą traktory zachęca dziewczyny do zabawy dzięki modułowi sklepu, w którym za zarobione w misjach pieniądze można kupić nowe, lepsze elementy dla swojego traktora.

Gry traktory zwykle nie posiadają zbyt rozbudowanych opcji, więc i tu nie będzie z tym problemu. W grze Tutu Tractor potrzebne informacje znajdziecie u góry ekranu. Tam od lewej macie: poziom gry traktory, w który gracie, czas jaki poświęcacie na przejścia planszy (im mniej go poświęcicie tym więcej zarobicie), ilość towarów, które macie na przyczepie przez ilość towarów, którą musicie dowieźć, restart misji, opcje gry traktory, wyłącznik dźwięków oraz pauzę.

Jeśli chodzi o sterowanie to jak to zwykle mają gry traktory tak i w grze Tutu Tractor sterujecie traktorem za pomocą strzałek: strzałka w górę – ruch do przodu, strzałka w dół – hamulec, strzałki lewo/prawo – balansowanie. Wciskając spację możecie dodać turbo traktorowi o ile jest coś go naładowane – pasek turbo możecie w grze Tutu Tractor zobaczyć w lewym dolnym rogu ekranu. W prawym zaś rogu ekranu tej gry traktory macie pasek procentowy pokazujący ile planszy już udało wam się przejechać.

Zadanie w grze Tutu Tractor wydaje się być bardzo proste, ale na planszy czyha na was wiele przeszkód. Przeszkody te sa oczywiście do przejścia, więc jeśli tylko się skupicie to ta gra traktory nie sprawi wam żadnego problemu. Grajcie razem z nami w Tutu Tractor a także w inne nasze gry traktory – zabawa na pewno będzie znakomita.

Udanej zabawy!!!

Podziel się z innymi

 • Facebook
 • Twitter
 • Delicious
 • Digg
 • StumbleUpon
 • Add to favorites
 • Email
 • RSS
 • Gadu-Gadu
 • Wykop
 • Yahoo! Bookmarks
 • Reddit