Tractors Power

Tractors Power pierwsza część kultowej gry traktory, w której musicie przejeżdżać kolejne plansze bez zniszczenia traktora, w tym również jego przegrzania na skutek zbyt dużych obrotów, które podczas całej gry traktory możecie kontrolować. Grafika w grze Tractors Power może i nie jest najpiękniejsza, ale trzeba zwrócić uwagę na to, że jest to dość stara gra traktory. Grafika i tak nie jest przecież najważniejsza – najważniejsza jest wspaniała zabawa a tego przy grze Tractors Power nie zabraknie, bo macie tu do przejścia kilka bardzo fajnych plansz.

Gry traktory to przede wszystkim gry dla chłopaków jednak polecam je gorąco również dziewczętom, bo i one mogą się przy nich znakomicie bawić. Tractors Power to naprawdę gra traktory dla każdego bez wyjątku – nie ważne ile masz lat, jakiej jesteś płci, czy rasy – graj z nami w gry traktory, które na dzień dzisiejszy są jednymi z najbardziej popularnych gier online. Gry traktory są naprawdę znakomite, ale jeżeli mi nie wierzycie to już trudno – ja i tak mam zamiar w nie grać, a w tym przede wszystkim w grę Tractors Power, którą jest jedną z najbardziej znanych gier tego gatunku.


Tractors Power to prosta gra traktory, w której musisz po prostu przejeżdżać bez szwanku każdą z plansz. Żeby nie było zbyt prosto w każdej z plansz spotkasz na drodze przeszkody takie jak skrzynki, czy krowy oraz kilka innych, które zostaną wam przedstawione na początku tej gry traktory. Zadanie wydaje się być dość proste, ale traktor, którym będziecie jechać jest na wyczerpaniu i byle przeszkoda z łatwością może go uszkodzi, a gdy traktor rozpadnie się na części wasza gra w Tractors Power dobiegnie końca. Gra w Tractors Power dobiega również końca, gdy przegrzejecie traktora, dlatego też podczas jazdy śledźcie wskaźniki, które znajdują się w prawym dolnym rogu ekranu tej gry traktory.

W prawym dolnym rogu tej gry traktory poza wskaźnikami prędkości i obrotów znajdziecie również przycisk RESTART, który pozwoli wam na powtórzenie planszy, licznik punktów, które dostajecie za różne osiągnięcia podczas gry Tractors Power tj. najwyższa prędkość oraz znajdziecie tam czas, w którym musicie przejechać daną planszę – jeśli się skończy to jest kolejny powód to przegrania w grze Tractors Power. Inne opcje ta gra traktory ma w lewym dolnym rogu ekranu – tam znajdziecie wyłącznik dźwięków i muzyki.

Warto jeszcze wspomnieć, że w grze Tractors Power sterujecie traktorkiem za pomocą strzałek – do przodu jazda w przód, do tyłu jazda w tył, strzałki lewo-prawo wprowadzanie traktora w pion podczas lotu. Wciskając spację w grze Tractors Power włączacie hamulec u traktorka. No i to już w zasadzie wszystko. Gotowi na zabawę? Zbierajcie punkty i bawcie się znakomicie. Sprawdźcie również, które miejsce macie na liście graczy w grze Tractors Power. 

Powodzenia!!!

 

Podziel się z innymi

 • Facebook
 • Twitter
 • Delicious
 • Digg
 • StumbleUpon
 • Add to favorites
 • Email
 • RSS
 • Gadu-Gadu
 • Wykop
 • Yahoo! Bookmarks
 • Reddit