Tractors Power 2

Tractors Power 2 to bardzo fajna gra traktory, w której za zadanie macie przejechać całą trasę bez uszkodzenia traktora i zbierając przy tym punkty za niszczenie przedmiotów oraz zwierząt, które znajdują się na drodze. Ta gra traktory wydaje się być bardzo prosta, ale jeśli nie będziecie odpowiednio manipulować łyżką, którą ma do siebie przyczepioną traktor to może się on wywrócić, a wtedy daną misję będziecie musieli rozpoczynać od nowa, co spowoduje, że na waszym koncie będzie ostatecznie mniej punktów i oczywiście cała gra traktory się wydłuży, a chyba chcecie jak najszybciej poznać wszystkie dostępne w niej plansze. Co nie?

Tractors Power 2 to gra traktory dla dorosłych i dla dzieci. Jeśli chodzi o dzieci to na początku można nawet dla nich wybrać specjalną wersję, zaznaczając haczyk w boksie po prawej stronie przy KIDS VERSION. Czym ta wersja różni się od standardowej gry traktory? Tym, że nie ma rozprysku krwi przy rozjeżdżaniu zwierząt, a więc jest to bardziej humanitarna wersja. Niezależnie od wybranej wersji zabawa z grą Tractors Power 2 będzie znakomita.


Jeżeli kręcą was gry traktory to zagrajcie dzisiaj z nami w Tractors Power 2. Ta gra traktory nie jest ani grą wyścigi ani grą dostarczania towarów, a po prostu taką grą, w której macie za zadanie przejechać całą trasę bez zniszczenia traktora i zdobywając podczas jazdy jak największą ilość punktów. Punkty są o tyle ważne, że dzięki nim możecie zająć wysokie miejsce na liście graczy, którą zamieszczam poniżej. Szczegółowych punktów nie zobaczycie podczas samej gry traktory, a dopiero po zakończeniu danej misji. Ale te ogólne są przedstawione w prawym górnym rogu tej gry traktory. Misji zaś w grze Tractors Power 2 macie 8 więc całkiem sporo jak na tak prostą grę traktory.

Sterowanie w grze Tractors Power 2 odbywa się za pomocą strzałek. Strzałka w górę to ruch do przodu, a strzałka w tył to ruch do tyłu. Strzałki lewo i prawo w tej grze traktory odpowiadają za ruszanie łyżką w górę oraz dół. Jest to istotne, bo złe ułożenie łyżki grozi przegraną. Ważne jest również by zwracać uwagę na czas, bo każda plansza w grze Tractors Power 2 jest ograniczona czasowo. Czas zobaczyć możecie w prawym dolnym rogu ekranu.

Jak już wcześniej wspomniane było w grze Tractors Power 2 możecie wybrać klasyczną wersję lub też wersję dla dzieci – wszystko według własnegoi uznania. Ponadto ta gra traktory umożliwia wam wybranie traktora, ale to w zależności od planszy. Czerwony traktorek jest podstawowy i występuje zawsze, ale w niektórych planszach możecie wybrać jeszcze 2 inne traktory.

Co jeszcze warto wiedzieć o grze Tractors Power 2? Może jeszcze wspomnę, iż w lewym dolnym rogu ekranu od lewej znajdziecie takie przyciski jak: menu, pauza oraz restart misji, a w lewym górnym rogu macie wyłącznik dźwięków i muzyki. A u góry na środku widzicie ile trasy do przejechania wam jeszcze zostało.

To już w zasadzie wszystko jeśli chodzi o tą grę traktory online. Mam nadzieję, że wam się ona spodoba i chętnie do nas jeszcze zajrzycie, aby w nią zagrać. Polecam serdecznie i zapraszam do wspaniałej zabawy z grą Tractors Power 2.

Podziel się z innymi

 • Facebook
 • Twitter
 • Delicious
 • Digg
 • StumbleUpon
 • Add to favorites
 • Email
 • RSS
 • Gadu-Gadu
 • Wykop
 • Yahoo! Bookmarks
 • Reddit