Tractor Parking

Tractor Parking to fajna gra traktory, w której za zadanie macie parkować traktor w odpowiednim miejscu. Miejsce w każdej misji się zmienia, a dodatkowo dochodzi jeszcze utrudnienie w postaci przyczepki, itp. Jeśli znudziły się wam gry traktory, w których się ścigacie to może teraz zechcecie nieco poparkować? Przy okazji przy tej grze traktory online nabędziecie jakiś umiejętności dotyczących jazdy traktorem i wykonywania nim farmerskich czynności. Gra Tractor Parking pokaże wam, że nie tak łatwo jest nim sterować, gdy doczepiona jest do niego przyczepa, a na farmie stoją jeszcze inne rzeczy utrudniające manewrowanie, a jakby tego było mało jeszcze zwierzęta będą biegać po farmie.

Polecam wam wszystkim grę Tractor Parking. Jest ona naprawdę bardzo fajna i można się przy niej znakomicie bawić. Do przejścia w grze Tractor Parking macie dość sporo plansz, więc nie czekajcie zbyt długo tylko dosiadajcie traktora i ruszamy. Pierwsze miejsce parkingowe macie na dole po prawej – zabierzecie czerwoną przyczepkę, którą później zapełnicie słomą, ale to już w kolejnej planszy tej gry traktory. Zapraszam was serdecznie do zabawy bez względu czy jesteś dziewczyną czy chłopakiem i w jakim jesteś wieku. Gry traktory są grami dla każdego.


Tractor Parking to świetna gra traktory, w której przenosicie się na farmę, gdzie czeka was mnóstwo wspaniałej zabawy, ale także i pracy. Zadaniem waszym w tej grze traktory online jest parkowanie traktora w odpowiednich miejscach by mógł wypełniać farmerskie obowiązki. Do przejścia macie w grze Tractor Parking aż 20 plansz, więc nudzić się nie będziecie. Na początku jedziecie samym traktorem, ale potem dochodzi przyczepka, załadunek na nią, potem inne farmerskie sprzęty, więc zabawa się rozkręci.

W grze Tractor Parking najważniejsze jest sterowanie. Sterujecie traktorem za pomocą strzałek – lewa i prawa to kręcenie w lewo lub prawo, strzałka w górę to jazda do przodu, a strzałka w dół to jazda do tyłu – jak to zwykle mają gry traktory. Jeśli chodzi o inne opcje to ta gra traktory ma je podane na dole ekranu. I tak zaczynając od prawej w grze Tractor Parking znajdziecie: czas, numer planszy, w którą gracie, przejście do strony autora oraz pauzę.

To już w zasadzie wszystko jeśli chodzi o kwestie techniczne tej gry traktory. Mam nadzieję, że wszystko jest dla was jasne i będziecie się wspaniale bawić. Polecam wam serdecznie grę Tractor Parking oraz inne nasze gry traktory, których systematycznie na naszym portalu jest więcej. Tractor Parking to naprawdę świetna gra traktory i koniecznie musicie w nią zagrać razem z nami – jestem pewna, że nie pożałujecie. Grafika jest tutaj całkiem niezła, akcja też się toczy, więc cała ta otoczka jest całkiem całkiem i robi fajny klimacik.

Grajcie z nami w gry traktory w tym również w grę Tractor Parking, polecajcie nas również swoim znajomym : ) Zapraszamy!!!

 

Podziel się z innymi

 • Facebook
 • Twitter
 • Delicious
 • Digg
 • StumbleUpon
 • Add to favorites
 • Email
 • RSS
 • Gadu-Gadu
 • Wykop
 • Yahoo! Bookmarks
 • Reddit