Ride for Ryder

Witamy w grze Ride for Ryder, gry traktory są często wybieraną opcją w naszym serwisie. Dzisiaj przeniesiemy się na wiejską farmę, gdzie spróbujemy przebyć niebywale trudną trasę, na której czyha na nas mnóstwo przeszkód. Pamiętaj by zdążyć na czas, bo na farmie czas to złoto. Przejdźmy więc do gry traktory online Ride for Ryder i pokonaj trasę w jak najkrótszym czasie, zbierając przy tym również jak największą ilość złota.

 

Do rozgrywki w gra traktory Ride for Ryder posłużą nam trzy typy pojazdów, które wybieramy na początku gry. Każdy z pojazdów w grze Ride for Ryder ma swoje unikalne właściwości, więc wybierz pojazd, który odpowiada tobie najbardziej. Pierwszym wyborem może być balon, jest on bardzo szybki i z pewnością pomoże to w szybkim dotarciu do mety, jednak jego sterowanie jest kiepskie i ciężko omijać przeszkody znajdujące się na drodze. Czyżby szybkość, za stratę czasu? No zobaczymy, grunt to obrać dobrą technikę. Cechą dodatkową balonu jest to, że dosięga on monety latające w powietrzu, których nie można zebrać pozostałymi pojazdami. Kolejnym pojazdem jest wielbłąd. Zarówno jego szybkość jak i sterowanie jest na średnim, można powiedzieć optymalnym poziomie, nie może on zbierać pieniędzy latających, lecz jego cechą jest możliwość znajdowania pieniędzy ukrytych w kostkach siana. Wystarczy wejść w kostkę siana by zamieniła się ona w kupkę pieniędzy. Ostatnim możliwym pojazdem, którym możemy pokonać trasę jest w grze Ride for Ryder traktor. Traktor jest najwolniejszy z wszystkich pojazdów, jednak jego sterowanie jest bardzo dobre, co jest jego bardzo dobrą zaletą, gdyż możemy przejechać całą planszę, praktycznie bez żadnego problemu, omijając wszystkie przeszkody, dodatkową cechą traktora jest znajdowanie ukrytych pieniędzy w skrzyniach. Sterowanie wszystkimi pojazdami odbywa się za pomocą strzałek.

Na trasie w grze Ride for Rydermożemy znaleźć takie przeszkody jak kamienie oraz owce, które należy omijać by dotrzeć do mety. Jeśli dobijemy do owcy lub kamienia, z czasu zostanie odjętych nam pięć sekund, zaś z kamienia lub owcy wysypią się pieniądze, jednak nie warto wjeżdżać w przeszkody licząc na dodatkowe pieniądze, ponieważ braknie nam czasu na dotarcie do mety. Im szybciej dobrniemy do mety, tym więcej dostaniemy bonusu. Jak myślicie, szybciej da się dolecieć szybkim jak strzała balonem, a może powolnym traktorem, a może to wielbłąd jest optymalnym rozwiązaniem? O tym musisz przekonać się sam grając w traktory online Ride for Ryder. Na planszy znajdują się również kostki siana oraz pudła, jednak możemy przez nie spokojnie przejeżdżać, lub zbierać bonusy jeśli mamy taką umiejętność.

Pokonaj trasę w grze Ride for Ryder w  jak najkrótszym czasie i pochwal się wynikiem zdobytym przez poszczególne pojazdy. Ja tymczasem życzę udanej zabawy z gry traktory Ride for Ryder i dużo sukcesów. Pozdrawiam :)

Podziel się z innymi

 • Facebook
 • Twitter
 • Delicious
 • Digg
 • StumbleUpon
 • Add to favorites
 • Email
 • RSS
 • Gadu-Gadu
 • Wykop
 • Yahoo! Bookmarks
 • Reddit