Quick Tractor

Quick Tractor to kolejna z gier traktory, w jaką możecie pograć na naszym portalu. Ta gra traktory polega na przewożeniu rzeczy w odpowiednio ku temu wyznaczone pola. Zadanie wydaje się być proste, ale trzeba uważać by nie dotknąć innych obiektów, które znajdują się na planszy, bo jeśli je dotkniecie, to niestety stracicie życie, a macie ich tylko 3. Jeśli lubicie gry traktory to zapraszam serdecznie do zabawy – gra Quick Tractor jest naprawdę bardzo fajna i godna uwagi, więc nie ma na co czekać, bo czas ucieka!!!

Każdy kto lubi gry traktory może teraz zagrać razem z nami. Ta gra traktory poćwiczy twoją zręczność, a także wprowadzi cię w dobry nastrój i pozwoli ci się zrelaksować. Tyle korzyści dzięki jednej prostej grze online, w której do przejścia jest kilkanaście fajnych etapów. Zapraszam serdecznie do zabawy razem z nami w grze Quick Tractor – jestem pewna, że zabawa ta będzie znakomita. Zachęcam was również do podzielenia się naszymi grami ze znajomymi – im nas więcej tym zabawa jest lepsza!!!


Quick Tractor to świetna gra traktory, która przeznaczona jest dla małych i dużych graczy. W grze tej nie będziecie się ścigać, nie będziecie też dostarczać towarów. Waszym zadaniem w grze Quick Tractor jest przewożenie skrzynek z jednego miejsca na inne, które będzie wyznaczone specjalną ramką, gdzieś tam na planszy. Zadanie jest proste, ale musicie uważać, by nie dotknąć traktorem innych obiektów na planszy. Za każde dotknięcie grozi wam utrata życia, a macie ich tylko 3. Co jeśli wszystkie życia w grze Quick Tractor się skończą? Wtedy musicie rozpoczynać misję od początku.

Gra traktory, którą dziś mamy dla was ma na celu zrelaksować was a także poprawić waszą zręczność, gdyż niewątpliwie każdy kto ma zręczne palce u dłoni szybko poradzi sobie z misjami, jakie zostały przygotowane przez twórców gry Quick Tractor. Misji do przejścia w grze Quick Tractor jest dość sporo, więc warto się postarać. Traktorem w grze sterujecie za pomocą strzałek, a wciskając spację podnosicie i opuszczacie skrzynki. Proste? Oczywiście, że tak!

Jeśli lubicie gry traktory to grajcie razem z nami. Jak widać sterowanie jest łatwe, a co z opcjami? Opcji w grze Quick Tractor nie ma zbyt wiele – warto zapamiętać, że w lewym górnym rogu znajduję się ilość dostępnych żyć, a idąc w prawo macie czas, który jeśli się skończy doprowadzi do końca waszej gry w traktory, zaś w prawym górnym rogu znajdziecie numer planszy, w którą gracie. Pozostałe opcje tej gry traktory znajdziecie na dole ekranu. Tam zaczynając od lewej macie: ilość zdobytych punktów, stronę autora gry Quick Tractor, restart planszy, pauzę oraz wyjście z gry.

No i to już w zasadzie wszystko jeśli chodzi o grę Quick Tractor. Mam nadzieję, że wszystko jest jasne i będziecie się znakomicie bawić. Jeśli lubicie nasze gry traktory, w tym grę Quick Tractor to zachęcam was do polecania naszego portalu swoim znajomym, w Internecie, itp. A teraz już życzymy udanej zabawy!!!

Podziel się z innymi

 • Facebook
 • Twitter
 • Delicious
 • Digg
 • StumbleUpon
 • Add to favorites
 • Email
 • RSS
 • Gadu-Gadu
 • Wykop
 • Yahoo! Bookmarks
 • Reddit