Buldozer Brothers

Buldozer Brothers to znakomita gra traktory, w której macie za zadanie przejeżdżać kolejne plansze i zdobywać punkty, za które będziecie mogli ulepszać traktory. To, co w tej grze traktory jest fajne to to, że poruszacie się nie jednym a dwoma traktorami – jeden do spychacz, a drugi to buldożer do rozbiórki. Musicie współpracować by zdążyć przejechać planszę w grze Buldozer Brothers zanim zabraknie wam paliwa lub tlenu. Na planszy jednak macie liczne przeszkody, więc łatwo nie będzie, ale podpowiem wam, że paliwo i tlen można uzupełniać jeśli zbierzecie odpowiednie ku temu przedmioty, które ta gra traktory od czasu do czasu ma na planszy.

Jeżeli macie ochotę zagrać w taką dość nietypową grę traktory online to serdecznie zapraszam do zabawy – gra Buldozer Brothers już na was czeka i to zupełnie za darmo. Zagrajcie z nami w znakomitą grę traktory online i polećcie ją swoim znajomym. Możecie grać nawet we dwoje wymieniając się klawiaturę. Buldozer Brothers to wyjątkowa gra traktory, która bez wątpienia dostarczy wam mnóstwa wspaniałej zabawy i relaksu. Zapraszamy serdecznie do zabawy każdego – i małego i dużego, i kobiety i mężczyzn.

Buldozer Brothers to znakomita gra traktory, w której nie poruszacie się jednym, a dwoma traktorami, możecie więc grać sami lub ze znajomymi – wtedy z pewnością zabawa będzie jeszcze przyjemniejsza i dostarczająca większej dawki niesamowitej radości i zabawy. W grze Buldozer Brothers macie za zadanie przejeżdżać kolejne plansze tak, by nie zabrakło wam ani tlenu ani paliwa. Każdy z traktorów ma osobny licznik paliwa, ale tlen jest tylko jeden. Gdzie można znaleźć informacje o poziomie tych liczników?

Tak, więc informacje te w grze Buldozer Brothers znajdziecie na dole ekranu. W lewym dolnym rogu tej gry traktory macie paliwo spychacza, a w prawym dolnym rogu tej gry traktory znaleźć można paliwo buldożera z kulą. Na dole na środku ekranu tej gry traktory znajdziecie tlen.

Paliwa i tlenu dość szybko ubywa więc postarajcie się szybko pokonywać przeszkody. Pamiętajcie również by zbierać z planszy bonusy, w których znajdziecie dodatkowe paliwo lub tlen – jest to w grze Buldozer Brothers naprawdę bardzo pomocne, więc zwracajcie na to szczególną uwagę, a na pewno bez problemu przejdziecie wszystkie dostępne w grze Buldozer Brothers plansze, a dość trochę ich jest.

Warto zbierać również punkty, gdyż za nie po każdej planszy będziecie mieć możliwość ulepszenia traktorów. Jest to również istotne w tej grze traktory online, ponieważ wtedy zmniejszacie np. zużycie paliwa, poprawiacie siłę maszyn, itp., przez co gra traktory staje się jeszcze prostsza do przejścia.

Jeżeli chodzi o inne opcje tej gry traktory to na górze w lewym rogu macie zdobyte punkty, a w prawym górnym rogu macie najlepszy wynik, jaki udało wam się uzyskać podczas tej gry traktory zanim przegraliście, a przegrywacie wtedy, gdy zabraknie wam paliwa w dwóch traktorach lub zabraknie wam tlenu.

Na górze ekranu tej gry traktory na środku macie również opcje, a wśród nich znajdziecie: restart planszy, pauzę, wyłącznik dźwięków, wyjście z gry Buldozer Brothers oraz stronę autora. Warto jeszcze wspomnieć słów kilka na temat sterowania. Traktorem niezależnie którym do przodu poruszacie się na strzałce prawej, a do tyłu na lewej. Na strzałce w górę unosicie kulę lub spychacz, a na strzałce w dół je opuszczacie. Przełączanie traktorów odbywa się na spacji. Jasne?

Mam nadzieję, że tak i że możemy już zaczynać zabawę z grą Buldozer Brothers. Polecamy oczywiście również inne nasze gry traktory, które są również fajne.

Powodzenia!!!

 

Podziel się z innymi

 • Facebook
 • Twitter
 • Delicious
 • Digg
 • StumbleUpon
 • Add to favorites
 • Email
 • RSS
 • Gadu-Gadu
 • Wykop
 • Yahoo! Bookmarks
 • Reddit